שיווק באינסטגרם

צרו קשר

שיווק באינסטגרם - פלטפורמה לקידום אסטרגיית מותג וערוץ שיווק אפקטיבי. 

עם מעל ל-800 מיליון משתמשים ברחבי העולם ו250 מיליון תמונות חדשות מדי יום אינסטגרם הופכת לרשת החברתית הפופולארית ביותר בעולם, וכן גם בישראל. עם המספרים האלו אפשר לומר שבאמצעות שיווק באינסטגרם ניתן להגיע לכל אחד.. אז השאלה היא - איך עושים את זה?

 

איך ניתן לבלוט יחד עם מיליוני תמונות, סיפורים וסרטונים שמועלים מדי יום? איך מייצרים קהל עוקבים שמגדיל את חשיפת העסק, ההמרות והתוצאות העסקיות? כל אלו שאלות שנשמח לתת להן מענה.

 

פיטנגו שיווק דיגיטלי מספקת מגוון שירותי שיווק באינסטגרם:

 

  • בניית אסטרטגיה ערוצית מותאמת - על מנת לייצר קהילת עוקבים עם המותג שלכם ששומרת על אחוזי מעורבות גבוהים יש להגדיר חזון ברור לערך הייחודי שאנו רוצים לייצר וכן אסטרטגיה ברורה כיצד נפיץ ונשמר אותו יחד עם הגדלת קהל העוקבים.
     

  • מיתוג מותאם ושימוש באלמנטים עיצוביים קבועים - אינסטגרם היא בעיקרה אפליקציית תמונות. בין אם בתמונות, בסיפורים או בסרטונים חשוב לשמור על שפה מיתוגית, ברורה ומוגדרת - כזו שתעלה את ערך המותג ותיצור חוויה זכירה ומבודלת.
     

  • יצירת אסטרטגיית/ תכנית תוכן שעובדת - אחרי שקובעים לאן רוצים להגיע, לפני שמתחילים במסע, חשוב להסתכל על המצפן ולהבין איך מגיעים לשם. העסק שלך הוא מיוחד, אנחנו כאן כדי להפריד את המוץ מהתבן ולהביא לקדמת המסך תכנים שיגרמו למותג שלך לבלוט החוצה.
     

  • פרסום ממומן באינסטגרם - על מנת לתת דחיפה נוספת, אינסטגרם מציעים אפשרות לקידום ממומן עם אפשרויות מיקוד מגוונות כדי להגיע ישירות לקהלי היעד הרלוונטיים לך.

 כל הזכויות שמורות © 2018 פיטנגו שיווק דיגיטלי